AGFA ApogeeX

Workflow firmy AGFA které se dodává k produktům firmy AGFA Avalon a Acento :ApogeeX Control je kompletně vybavené workflow, které nabízí vlastnosti nezbytné pro snadný osvit filmu nebo tiskové desky včetně kalibrovaného nátisku. Přívětivé a intuitivní uživatelské rozhraní urychluje proces zaškolení obsluhy a poskytuje potřebné nástroje a přehled o zpracovávaných zakázkách a jejich aktuálním stavu. Modulární architektura umožňuje konfigurovat :ApogeeX jako jednoplatformový nebo více-platformový systém pro zvýšení výkonu.

:ApogeeX Control je rozšiřitelné a lze jej jednoduše přizpůsobit jakýmkoli výkonnostním požadavkům. Pružný licenční mechanismus umožňuje instalaci doplňkových modulů a rozšíření systému o další HW platformy k pokrytí jakýchkoli výkonnostních nároků. Rozšířený multi-platformový systém, může poskytnout vyšší bezpečnost a snížit dopad případných výpadků HW pomocí konfigurace další HW platformy a režimu Fault Tolerance. Jedinečné uživatelské prostředí, které nabízí :ApogeeX Klient v češtině, umožňuje snadné a přehledné ovládání, sledování a řízení zpracování zakázek. Technologie Drag-and-Drop poskytuje obsluze jednoduchý způsob umístění dat do přednastavených Hot Ticketů, pozastavení nebo upřednostnění v pořadí zpracování, náhled digitálního filmu a včetně možnosti opakovaného osvitu desky, je-li potřeba.

Agfa nabízí širokou paletu doplňků pro rozšíření možností a vlastností :ApogeeX Create (podrobný seznam dále) včetně upgradu na rozšířené verze Manage nebo Automate, které zahrnují též proces automatické kontroly a archové montáže.