X-RITE

X-Rite 504X

Přenosný odrazový spektrodenzinometr

Vysoce přesný a spolehlivý denzitometr měří optickou hustotu (absolutní nebo bez papíru) a rozdíl optických hustot (16 referenčních hodnot). Měřící geometrie 45 st/0st, volba velikosti průzoru (3,4mm standardní, na přání 2 mm, 6 mm), status optiky T, E, I, A, G, Tx, Ex, Ax a HIFI.

Akumulátorové napájení – indikace vybití akumulátorů, rychlá a snadná spektrální kalibrace – automatická výzva ke kalibraci, jednoduchá obsluha, téměř žádná údržba, přenosnost a nárazuvzdornost.

Dodává se se síťovým zdrojem na 230V, kalibračním standardem, polarizačním filtrem (odstranění vlivu lesku mokré barvy) a českým návodem k obsluze.

 

X-Rite 518X

Přenosný odrazový spektrodenzitometr

Tento typ spektrodenzitometru nabízí funkce:

Optická hustota (absolutní nebo bez papíru), rozdíl optických hustot (16 referenčních hodnot), plošné krytí, nárůst bodu (trojí reference), příjem druhé barvy (přetisk – při soutisku dvou barev, mokrá do mokré), tiskový kontrast (optimální barvení), barevná odchylka a zešednutí barev. Elektronická selekce funkcí (automatický přehled funkcí). Měřící geometrie 45 st/0st, volba velikosti průzoru (3,4mm standardní, na přání 2 mm, 6 mm), status optiky T, E, I, A, G, Tx, Ex, Ax a HIFI.

Akumulátorové napájení – indikace vybití akumulátorů a snadno a rychle kalibrovatelný – automatická výzva ke kalibraci, obsluha pomocí pěti tlačítek, nenáročná obsluha, odolnost proti běžným nárazům. Sériové rozhraní RS – 232 umožňuje připojení a přenos dat do počítače.

Dodává se se síťovým zdrojem na 230 V, kalibračním standardem, polarizačním filtrem (odstranění vlivu mokré barvy) a českým návodem k obsluze.

 

X-Rite 939

Přenosný barevný odrazový spektrální denzotometr

Tento robustní přenosný spektrodenzitometr je osvědčeným špičkovým přístrojem splňujícím nejvyšší nároky na laboratorní kvalitu poskytovaných barevných dat, a to i v nejsložitějších provozních podmínkách.

Kombinuje funkčnost denzitometru, kolorimetru a spektrofotometru, což jej předurčuje pro nasazení v nejrůznějších fázích grafické produkce – od barevného managementu, přes kontrolu kvality tisku až po recepturní laboratoř.

Přístroj komunikuje prostřednictvím sériového rozhraní s počítačovými aplikacemi, může však díky interaktivní obsluze, grafickému displeji a vysoké paměťové kapacitě (1024 standardů a 2000 vzorků) pracovat i zcela nezávisle na počítači.

Více informací si můžete stáhnout (v originále) zde: X-Rite 939

 

X-Rite 530X

Přenosný odrazový spektrodenzitometr

Mimořádně přesný 24-filtrový přístroj použitelný jako denzitometr v běžném čtyřbarvovém tisku, jako kolorimetr pro kontrolu barevných odstínů přímých (míchaných) barev a jako spektrální fotometr s výstupem spektrální remisní křivky pro kontrolu a recepturování barev.

Denzitometrické funkce:

Denzita a rozdíl denzit (16 referencí), nárůst bodu a plošné krytí, přetisk, tiskový kontrast, barevná odchylka/zešednutí, odstín a jas papíru, elektronická selekce funkcí (EFS).

Kolorimetrické funkce:

Měření barevnosti za použití barevných prostorů CIE L*a*b, L*C*h st, XYZ (16referencí), simulace různých typů osvětlení, znázornění grafu barevného prostoru na displeji, funkce "compare" (24 referencí) – stanovení celkové odchylky odstínu DE a odchylek v jednotlivých barevných souřadnicích DL, Da, Db.

Spektrální funkce:

Spektrální remisní křivka s výstupem po 10nm, grafické znázornění křivky na displeji přístroje.

Velmi jednoduchá obsluha, akumulátorové napájení – indikace stavu akumulátorů, automatická výzva ke kalibraci.

Dodává se s kalibračním standardem, AC adaptérem, polarizačním filtrem (odstranění vlivu lesku mokré barvy) a návodem k obsluze.

 

X-Rite 508X

Přenosný odrazový spektrodenzitometr

Měří optickou hustotu (absolutní nebo bez papíru) a rozdíl optických hustot (16 referenčních hodnot), plošné krytí a nárůst bodu (trojí reference). Měřící geometrie 45 st/0st, volba velikosti průzoru (3,4mm standardní, na přání 2 mm, 6 mm), status optiky T, E, I, A, G, Tx, Ex, Ax a HIFI.

Tento robustní a nárazuvzdorný přístroj je akumulátorově napájen – indikace vybití akumulátorů, a snadno a rychle kalibrovatelný.

Je dodáván se síťovým zdrojem na 230V, kalibračním standardem, polarizačním filtrem (odstranění vlivu lesku mokré barvy) a českým návodem k obsluze.

Sériové rozhraní RS – 232 umožňuje připojení a přenos dat do počítače.

 

X-Rite 528X

Přenosný odrazový spektrodenzitometr

Spolehlivý a vysoce přesný přístroj použitelný jako denzitometr v běžném čtyřbarvovém tisku a současně jako kolorimetr pro kontrolu barevných odstínů přímých (míchaných) barev.

Denzitometrické funkce:

Denzita a rozdíl denzit (16 referencí), nárůst bodu a plošné krytí, přetisk, tiskový kontrast, barevná odchylka/zešednutí, odstín a jas papíru, elektronická selekce funkcí (EFS).

Kolorimetrické funkce:

Měření barevnosti za použití barevných prostorů CIE L*a*b, L*C*h st, XYZ (16referencí), simulace různých typů osvětlení, znázornění grafu barevného prostoru na displeji, funkce "compare" (24 referencí) – stanovení celkové odchylky odstínu DE a odchylek v jednotlivých barevných souřadnicích DL, Da, Db,

Jednoduchá obsluha, bateriové napájení. Indikace stavu akumulátorů, automatická výzva ke kalibraci.

Součástí je síťový zdroj na 230 V, kalibrační standard, polarizační filtr (odstranění vlivu lesku mokré barvy) a český návod k obsluze.

 

X-Rite 341C denzitometr na film

Přenosný černo-bílý průsvitový denzitometr

Ruční verze stolního modelu, hodící se pro každodenní kalibraci osvitových jednotek a kontrolu parametrů litografických předloh. Měří optickou hodnotu od 0,00D do 5,00D a procentuální plošné krytí.

Přístroj má pevně zabudovaný zdroj světla, tím je měření spolehlivější a přesnější než u přístrojů s přídavným zdrojem světla.

Dodává se se 4 Ni-Cd akumulátory, síťovým zdrojem na 230V, který slouží zároveň k dobíjení akumulátorů, kalibračním štítkem a pouzdrem.

Denzitometr se vyznačuje velmi jednoduchou obsluhou, snadnou kalibrací, malými rozměry, nízkou hmotností a vysokou přesností.

Více informací si můžete stáhnout (v originále) zde: X-Rite 341

 

CTP 30 Print Dot

Ruční kamera na kontrolu tiskových desek a rastrů na papíru

Ruční kamera s vlastním displejem na snímání bodů všech typů tiskových ofsetových desek. Navíc umožňuje měřit tiskové body (rastry) na papíru. Je vybavena RGB optikou. Přístroj má velký displej, síťový zdroj k dobíjení akumulátorů. Velmi jednoduchá obsluha. Možnost připojení a přenosu dat do PC.

 

Více informací o našich produktech si můžete stáhnout (v originále) zde:

Příspěvek byl publikován v rubrice Xrite. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář